• Головна
  • Полтавська поетка розповіла про вихід у фінал престижного конкурсу
16:02, 29 серпня 2015 р.

Полтавська поетка розповіла про вихід у фінал престижного конкурсу

«Молода республіка поетів» - це щорічний конкурс для молодих поетів, який відбувається в рамках «Форуму видавців».

Молода полтавська поетка Анна Ютченко вже вдруге представляяє Полтаву і вже вдруге виходитьь до фіналу.

Цього року на конкурс надійшло 166 заявок від молодих поетів з усієї України. Одинадцятеро фіналістів, серед яких є молода поетка з Польщі, що навчається на україністиці в Яґелонському університеті, відібрало компетентне журі у складі з Мирославом Лаюком (який, до речі, був переможцем «МРП» у 2011 році), Галиною Крук, Маріанною Кіяновською та Богданою Матіяш.

"На конкурс подавала добірку з 10-ти віршів (пишу переважно філософську та медитативну лірику, велику увагу приділяю образній системі). Цьогорічний вихід у фінал став для мене особливим, оскільки я розумію, що мою поезію не лише читали улюблені поетеси, але й відзначили й обрали для виходу у фінал, - розповіла Анна, - Вважаю, що подібні конкурси є гарною можливістю для молодих починаючих авторів, які намагаються знайти себе в сучасному літературному процесі, зрозуміти, з якою метою вони це роблять і наскільки вартісними є їх тексти. Звичайно, за одним конкурсом не можна судити щодо обдарованості автора, оскільки відомо, що молодий організм щороку зростає і, поглинувши необхідну кількість поживних речовин (у контексті цього – якісної літератури), підвищує рівень своїх текстів. Але все ж розуміючи, що твої поезії можуть прочитати відомі сучасні письменники, а деякі з них, наприклад, Павло Коробчук, Любов Якимчук, Олена Герасим’юк, Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна, Олексій Чупа також починали з «Молодої республіки поетів», неймовірно надихає".

Гала-концерт та оголошення переможця цьогорічної «Молодої республіки поетів» відбудеться 12 вересня о 20:30 в «Музеї Ідей» в м.Львів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #поетка #Львів
Оголошення
live comments feed...