• Головна
  • Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода
11:58, 28 серпня 2015 р.

Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода

28 серпня в Полтаві представники миргородської територіальної громади пікетували будівлю обласного УМВС. Під Управлінням зібралося близько 20 мітингувальників. Головні вимогу пікету – прискорення розкриття справи, щодо вбивства колишнього міського голови Миргорода Василя Третецього.

Нагадаємо, 16 березня 2014 року на екс-очільника Миргорода був скоєний замах, внаслідок якого Третецький помер. Є відео з місця подій, де чітко видно, як троє молодих людей починають бити Третецького, після чого вийшов четвертий чоловік з рушницею та вистрелив у колишнього мера. Усі четверо нападників швидко сіли в машину та покинули місце подій. Проте на відео видно, як невідомий чоловік на велосипеді був безпосереднім свідком подій. Проте й до сьогоднішнього дня конкретики по цій справі немає – ні імен замовника, ні імен виконавців. Хоча в лікарні сам Василь Третецький в присутності 3 лікарів повідомив заступника Народної ради Віктора Галича, що замовником вбивства є генеральний директор ПрАТ «Миргородкурорт» Олександр Гавловський.

Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода, фото-1

Відео з камери спостереження побиття та стрілянини в Третецького:

«До цього часу ми не володіємо інформацією, які слідчі дії проводяться УМВС області, чи визначені винні особи, замовники данного вбивства. Тому ми вимагаємо прискорити розгляд справи, щоб знайшли винних осіб невзираючи на посади, щоб притягнули їх до кримінальної відповідальності. По вбивству задіяні високопосадові особи міста Миргорода, тому справа й гальмується», - розповів активіст, виконавчий директор миргородської міжрайонної громадської організації «Турбота» Євген Перепелиця.

Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода, фото-2

Також мітингуючі просили міліцію області притягнути до кримінальної відповідальності та усунути з займаною посади нинішнього міського голову Миргорода Сергія Соломахи, якого піймали на корупції.

IMG_0757

Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода, фото-3

«Наприкінці 2014 року Сергієм Соломахою був підписаний договір на розвиток інфраструктури при будівництві торгівельного центру «Мир». Відповідно до закону України про містобудування до моменту введення будівництва в експлуатацію кошти на розвиток інфраструктури в розмірі 1,7 млн гривень повинні були бути перераховані до місцевого бюджету. До цього часу коштів немає. Нами було ініційовано порушення кримінального провадження по даній справі, яке порушили в квітні. В червні його було вилучено УМВС в Полтавській області в зв’язку з його резонансом для вивчення документу. З того часу до Соломахи не вжито ніяких дій, підозра йому не винесена. Ми вимагаємо відсторонити його від займаної посади», - каже Перепелиця.

До пікетувальників вийшов заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков. Він завірив, що справи розглядаються і розповів про певні зрушення в справі, щодо вбивства Третецького.

Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода, фото-4
Міліція вже вийшла на слід виконавців вбивства екс-мера Миргорода, фото-5

«Проблема в тому, що це було замовне вбивство. Люди до нього готувалися, це були не просто якісь гопники. Що стосується замовників – ми проглядаємо різні версії. В найближчий час буде хоча б чітка інформація по виконавцям. Ми вже вийшла на слід і зараз відпрацьовуємо інформацію. Ця справа знаходиться на контролі в Головному слідчому управлінні. Нам все одно хто є замовником – ми доведемо справу до кінця», - запевнив Бірюков.

Щодо справи міського голови Миргорода Соломахи, то за словами Бірюкова справа вже майже розкрита.

«Але з незрозумілих для мене причин вона знаходилася у Прокуратури, що й гальмувало процес. Зараз вона лежить у нас і ми займаємося нею», - каже заступник голови УМВС Полтавщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Третецький #мітинг #вбивство #УМВС #Бірюков
Останні новини
Оголошення
live comments feed...