![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:00, 27 серпня 2015 р.
У центрі Полтави відкрилася фотосушка “Молодь незалежної України”
Учора, 26 серпня, в центрі Полтави підбили підсумки міського фотоконкурсу «Молодь незалежної України», який проводився управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі Студентською радою міста Полтава та рекламною агенцією «Есфі-дизайн».
У конкурсі прийняло участь 58 учасників, які виставили свої роботи у соціальній мережі "Вконтакте".
Фотоконкурс проводився в рамках відзначення Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, з метою створення належних умов для розвитку громадянської активності, виховання правової культури, забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості, формування духовних цінностей українського патріота: популяризації серед молоді почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, Української Держави, рідної землі, родини, гордості за минуле і сучасне.
Всі учасники отримали призи від різних компаній, але журі особливо виділили 3 роботи.
Подробиці в сюжеті журналістів Громадського.ТБ Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...