• Головна
  • Маленькій полтавці терміново потрібні донори
15:13, 26 серпня 2015 р.

Маленькій полтавці терміново потрібні донори

Ілонка - весела, життєрадісна дівчинка. З дитинства полюбляє малювати, захоплюється орігамі, танцями, дуже творча натура. Точні науки їй теж добре даються. У Ілони є молодша сестричка Аліна, яку Ілона дуже любить. За все своє життя Ілона нічим серйозно не хворіла.

В листопаді 2013 року дитині зробили реакцію «Манту». Після цього піднялася температура, дівчинка зблідла, покрилася синцями і червоними крапками. В результаті обстеження було встановлено діагноз - Апластична анемія.

За час лікування, а лікується Ілона вже 9 місяців, мама витратила близько 60 тисяч гривень. Це і заощадження та допомога родичів і позичені гроші. Крім ліків мамі доводиться витрачатися на закупівлю тромбоконцентрату, тому що зараз без донорської крові дитина не може жити.

Зараз Ілоні три рази в тиждень вводять "Граноцит"... Точніше вводили, поки він був. Наразі з препаратами в онковідділенні ситуація катастрофічна. Поки мама не зможе закупити дитині Граноцит, вводити цей життєво важливий для Ілони препарат не має можливості. Дитині потрібен препарат три рази на тиждень.

Крім цього, Ілонці постійно потрібно переливання тромбоконцентратів. Для цього потрібно здавати кров Rh I (+) з приміткою «Для Ілони Жданкіної» . Зробити це можна на обласній станції переливання крові, що знаходиться за адресою місто Полтава, вулиця Шевченка 23.

Дізнатися, як можна допомогти Ілонці можна зателефонувавши мама дівчинки Ірині Петрівні  +38-099-015-21-58, +38-068-156-72-46.

Більше інформації про Ілонку та реквізити рахунків, на які можна переказати кошти для маленької полтавки можна знайти в соціальній мережі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавка #допомога #донори
Останні новини
Оголошення
live comments feed...