• Головна
  • Полтавщина допомагає Україні вільно дихати
15:00, 17 листопада 2011 р.

Полтавщина допомагає Україні вільно дихати

Лісогосподарські підприємства Держлісагентства вже більше ніж на 4% перевиконали запланований обсяг створення нових лісів у 2011 році

За даними управління лісового господарства Державного агентства лісових ресурсів України з початку року лісові культури створені на площі 46,8 тисяч гектарів, що становить 104% від завдання, в тому числі 21,4 тисячі гектарів нових лісів на малопродуктивних та ерозійно небезпечних землях.

Зокрема, на Полтавщині висаджено лісові культури на площі 2,2 тисячі га, в тому числі 1,3 тисячі гектарів нових лісів на малопродуктивних та ерозійно-небезпечних землях, що становить відповідно 104,1% та 100,4% до завдання. Крім того, на кожен зрубаний гектар саджають 2,5 га молодих дерев.

За даними голови Держлісагентства Віктора Сівця до кінця року передбачається загалом створити 47 тисяч гектарів лісових культур, в тому числі 22 тисяч гектарів нових лісів.

— Цього року річний план по створенню нових лісів Держлісагентство перевиконало більше ніж на 4,2%. Наразі, в деяких південних регіонах України та в АР Крим ще тривають роботи з осінньої посадки, а після її завершення ми зможемо впевнено констатувати, що перевиконали план щонайменше на 5%, — вважає голова Держлісагентства Віктор Сівець.

Оголошення
live comments feed...