• Головна
  • Полтавські студенти створили живу мапу України
12:00, 24 серпня 2015 р.

Полтавські студенти створили живу мапу України

21 серпня у ПолтНТУ за ініціативи студентського активу провели патріотичний флешмоб до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Ініціативні та креативні студенти Полтавського національного технічного університету разом з адміністрацією та науково-педагогічним колективом організували патріотичний флешмоб з нагоди святкування 24-ї річниці незалежності України.

Учасників флешмобу привітали учасники Центру культури і студентської творчості ПолтНТУ на чолі з автором-виконавцем Геннадієм Рагуліним, які під гучні оплески виконали патріотичну авторську пісню «Незалежність».

Тож протягом флешмобу студенти та працівники університету створили фігуру «Карта України» з символічним написом Україна – ЄДИНА. Усі вишикувалися у формі України: учасники верхньої половини фігури тримали над головою блакитні аркуші паперу, а учасники нижньої - жовті.

- Дуже радий, що такі заходи проводяться у нас в університеті, що ми підтримуємо національний дух в університеті і взагалі всього народу, який зараз живе в Україні. Такого роду патріотичні заходи вже стали традицією для нашого університету. Ми вдячні ректору університету Володимиру Олександровичу Онищенко, який постійно підтримує студентські ініціативи, зокрема, сьогодні разом із студентами Україну утворювали і викладачі та співробітники університету, – зазначив голова профкому студентів та аспірантів Дмитро Задворкін.

Світлана Сівіцька, ІАЦ ПолтНТУ

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #флешмоб #День Незалежності
Оголошення
live comments feed...