• Головна
  • У Полтаві для Саші Серги зібрали 20 тис.грн. (ФОТО)
09:00, 17 листопада 2011 р.

У Полтаві для Саші Серги зібрали 20 тис.грн. (ФОТО)

Відбувся V благодійний студентський бал «Допомогти так легко»

Організували захід управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та Студентська рада Полтави.

У цьому році благодійні кошти (понад 20 тис. грн.) зібрали на лікування учениці ЗОШ № 26 Олександри Серги (діагноз — лімфогранулематоз).

Як і минулого року, за ініціативи Студентської ради Полтави, додатково організовано по вищим навчальним закладам збір благодійних коштів серед студентів. По всім ВНЗ міста були розміщені відповідні скриньки. За результатами у номінації «Благодійник 2011року» визнано навчальний заклад, який зібрав найбільшу суму. Ним став Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка з 5108 гривнями.

Завітали на студентський бал і поважні гості — міський голова Олександр Мамай, його перший заступник В’ячеслав Стеценко, секретар міської ради Оксана Деркач та інші.

Вітаючи присутніх із святом краси й танців, міський голова побажав молоді всього найкращого, відзначив найактивніших представників вищих навчальних закладів подяками та поклав у благодійну скриньку 1000 гривень.

Тривав захід чотири години. Відвідали благодійний бал близько 400 студентів.

Нагадаємо, що у 2007 році кошти в сумі понад 3500 гривень були перераховані на лікування студентки Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму Дар’ї Пшичкіної. Наступного року 9000 гривень передали дитячій клінічній лікарні для придбання двох електрокардіографів. У 2010-му зібрали більше 9000 гривень на лікування двох онохворих дітей — дванадцятирічної Каріни Курган та семирічного Діми Кулікова.

У Полтаві для Саші Серги зібрали 20 тис.грн. (ФОТО), фото-1
У Полтаві для Саші Серги зібрали 20 тис.грн. (ФОТО), фото-2
У Полтаві для Саші Серги зібрали 20 тис.грн. (ФОТО), фото-3
Оголошення
live comments feed...