• Головна
  • В Полтаві збільшилась забрудненість повітря
10:14, 21 серпня 2015 р.

В Полтаві збільшилась забрудненість повітря

Порівнюючи з червнем у липні повітря в місті стало більш забрудненим по діоксидом азоту та формальгедіну. Також, порівнюючи з середньомісячною нормою, повітря стало більш забрудненим пилом.

Систематичні спостереження лабораторії Полтавського центру з гідрометеорології Гідрометслужби за ступенем забруднення атмосферного повітря протягом липня показали, що з відібраних 1745 проб повітря по 10 інгредієнтам 0,6 відсотка – з перевищенням гранично допустимої концентрації.

Із загальної кількості проб відмічено 10 випадків з перевищенням максимально разової ГДК. Передусім, забрудненість перевищувала встановлені нормативи по пилу – 3%, оксиду вуглецю – 2%, формальдегіду – близько 1 відсотка.

У порівнянні з червнем поточного року, забрудненість збільшилась по діоксиду азоту та формальдегіду. Порівняльний аналіз місячних концентрацій з середньорічними свідчить, що збільшилась забрудненість пилом, діоксидом азоту, формальдегідом, зменшилась – діоксидом сірки, розчинними сульфатами, решта домішок без істотних змін.

Вміст важких металів у повітрі – кадмію, заліза, марганцю, міді, нікелю, хрому, цинку та свинцю – нижче допустимого рівня.

Реакція кислотності (рН) атмосферних опадів у липні коливалась від 5,6 до 6,4. Зазначені показники відповідають нормальним незабрудненим опадам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забрудненість #повітря #пил
Оголошення
live comments feed...