• Головна
  • На Полтавщині щеплення проти грипу отримали 8 тисяч осіб
13:30, 16 листопада 2011 р.

На Полтавщині щеплення проти грипу отримали 8 тисяч осіб

Область готується до сезону масової захворюваності на грип та ГРВІ, а також проводить вакцинацію населення

За даними заступника головного державного санітарного лікаря області Наталії Горбенко, на 45-му тижні поточного року продовжується поступовий сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Але це прогнозований процес, не епідемія. Разом із тим з початку епідсезону вакцинацію отримали понад 8 тисяч мешканців області. Вкрай погано проводиться імунізація у Лохвицькому, Глобинському, Решетилівському районах.

Тим часом лікувально-профілактичні заклади області вже готові до епідсезону 2011 року. За даними головного лікаря Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні Лідії Войтенко, затверджений оперативний план збільшення кількості ліжок відповідно до фази епідемічного підйому, розроблені плани заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ в осінньо-зимовий період.

Ще у вересні поточного року на засідання штабу ГУОЗ ОДА з питань мінімізації наслідків можливої пандемії грипу вивчені питання щодо забезпеченості ЛПЗ області необхідними медикаментами та виробами медичного призначення для надання безкоштовної медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ, а також готовності госпітальних баз до роботи в умовах епідпідйому.

Оголошення
live comments feed...