• Головна
  • АМКУ припинив антиконкурентні дії Кременчуцького міськвиконкому
11:55, 16 листопада 2011 р.

АМКУ припинив антиконкурентні дії Кременчуцького міськвиконкому

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України припинила антиконкурентні дії органів влади з боку виконкому Кременчуцької міської ради.

Як встановило відділення, виконком затвердив без погодження з АМКУ Положення про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності громади міста, окремі пункти якого не узгоджувалися  із чинним законодавством у сфері телекомунікацій та не відповідали вимогам  конкурентного законодавства.

«Дії виконкому Кременчуцької міської ради містять ознаки обмеження конкуренції суб'єктам господарювання, які проклали або планують прокладання телекомунікаційних мереж, створюють додаткові бар'єри для підприємницької діяльності у сегменті забезпечення населення відповідними телекомунікаційними послугами», - підвів підсумки голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

На виконання рекомендацій виконком врахував всі зауваження та зобов'язався підготувати нову редакцію зазначеного Положення і передати  на погодження до відділення АМКУ.

Оголошення
live comments feed...