Мамай стоїть на своєму: вулиці Полтави перейменовувати не будуть

Міський очільник Полтави Олександр Мамай в черговий раз наголосив на своїй принциповості у питання декомунізації в цілому, та у проблемі перейменування вулиць, та районів зокрема.

Нагадаємо, Верховна Рада України 9 квітня ухвалила Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (№ 2558). Згідно цього Закону, визнається, що обидва режими проводили політику державного терору. За пропаганду символів режимів установлюється однакове покарання у вигляді ув'язнення до п'яти років. До символів комуністичного режиму зарахували герб, прапор та гімн СРСР, публічне виконання якого в Україні відтепер заборонене.

Також цей Закон стосується назв міст, вулиць та районів. У Полтаві потрібно буде перейменувати щонайменше Октябрський і Ленінський райони та кілька десятків вулиць і провулків.

Ще в квітні цього року Мамай заявив, що не вважає за доцільне перейменовувати вулиці та райони, в той час, коли на Сході триває військове протистояння.

Учора, 18 серпня на сайті міської ради з’явилася частина інтерв’ю, яке було опубліковане ще 17 квітня. Таким чином, Мамай наголосив, що через чотири місяці його позиція лишається категоричною -  перейменовувати вулиці Полтави – нині не на часі.

Проте міський очільник визнає, що  нові вулиці, безперечно, треба називати іменами у першу чергу тих, хто відав своє життя за Україну в бойових діях на Сході. Але перейменовувати цілі райони і 70% вулиць міста одразу ж і в короткий термін – не найголовніше на сьогодні завдання.

789 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов