Зібрані кошти з благодійного проекту пішли на одяг дітей загиблого воїна АТО

Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з Всеукраїнським благодійним фондом допомоги та розвитку «Help Group» та випускниками молодіжного проекту «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього» 28-29 квітня було проведено соціально-інформаційний благодійний проект «Врятуй життя ближнього». Під час заходу організовано збір благодійних коштів на підтримку постраждалих воїнів в зоні АТО та їх сімей. Усього було зібрано трохи більше 3 тисяч гривень.

За рішенням випускників молодіжного проекту «Лідер майбутнього», інших учасників та організаторів, запропоновано використати зібрані кошти на придбання одягу для дітей Олександра Фролова, який загинув в зоні АТО. Старший син чоловіка, не дивлячись на свій юний вік, – серйозно займається спортом, саме тому спортивне екіпірування – це те, чого постійно потребує хлопець.

Допомогу сім'ї передала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня, яка висловила свої співчуття родині, побажала дружині Олександра Фролова витримки, сили, мужності у ці нелегкі часи, а двом його синочкам – бути гідним продовженням свого батька.

Фролов Олександр Миколайович народився 18 січня 1974 року в місті Полтава. Закінчив Полтавське професійно-технічне училище №3 та отримав спеціальність електрогазозварювальника.

Проходив військову службу у Збройних Силах України. Був молодшим сержантом.

Останній час працював у господарській частині КЗ «Полтавська ДЮСШ №3 з плавання».

5 вересня 2014 року мобілізований до Української армії як доброволець. Учасник антитерористичної операції. Командир бойової машини – командир відділення 15 батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади.

Загинув 16 лютого 2015 року, виконуючи бойове завдання під час мінометного обстрілу бойовиками позицій бригади поблизу міста Дебальцеве, Донецької області.

Полтавська міська рада
допомога АТО діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі