Як готується «Жиліна» до «Ворскли»: мрії про галушки та побоювання Шиндера. Відео

Словацька «Жиліна» провела відкрите тренування на стадіоні «Ворскла».

Словацькі гості в доброму гуморі й оптимізмом в очах виходили на перед матчеве тренування в Полтаві.

Гравці «Жиліни» позаймалися фізичними вправами, та трішки пограли в пас. Після цього тренування стало закритим для преси.

Із побаченого: накульгував камерунський оборонець Мабука, всі інші, нібито, в строю й до бою за путівку до раунду плей-офф готові.

Незважаючи на перевагу в два м’ячі наставник словацької команди Адрін Гуля не чекає легкої прогулянки в Полтаві.

«Ми довго чекали на цю гру. Вона для нас важлива й відповідальна. Ми сподіваємось на те, що повністю готові протистояти «Ворсклі». Потрібно грати відповідально й показати той футбол, в який ми вміємо грати. Нас чекає 90 хвилин важкої гри. Полтава – достойний опонент. Та нас цікавить лише наша команда, - сказав Гуля, та пообіцяв в разі проходу відсвяткувати полтавськими галушками. - В Словаччині ми також маємо галушки. Ними повечеряємо тут, якщо пройдемо далі».

Головну ж небезпеку футболісти «Жиліни» вбачають в форварді «Ворскли» Антоні Шиндері.

«У «Ворскли» вся команда достойна. Не знаю, хто з них може нести найбільшу загрозу, але хочу виокремити їх 11-го номера», - поділився захисник словаків Мілан Шкріняр.

Матч «Ворскла» – «Жиліна» стартує на стадіоні «Ворскла» завтра о 20:00. Нагадаємо, Василь Сачко пообіцяв, що для «Жиліни» цей поєдинок буде дуже важким.

Офіційний сайт ФК "Полтава"
Ворскла Жиліна Гуля Шкріняр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі