• Головна
  • На Полтавщині з’явиться обладнання, яке до кінця року обстежить 800 людей на наявність ВІЛу
08:48, 6 серпня 2015 р.

На Полтавщині з’явиться обладнання, яке до кінця року обстежить 800 людей на наявність ВІЛу

5 серпня, у Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч партнерів проекту  USAID RESPOND із керівництвом Полтавщини.

Проект USAID RESPOND у співпраці з організацією AIDS Healthcare Foundation Ukraine планує забезпечити медичні заклади Гадяцького, Миргородського, Пирятинського та Кобеляцького районів тест-системами для проведення швидких тестів, які уже до кінця року дозволять обстежити на наявність ВІЛ-інфекції близько 800 людей. Також медичним закладам цих районів передадуть і технічне обладнання, що допоможе збирати та аналізувати дані, необхідні для запровадження змін у системі наданні ВІЛ-послуг.

Під час зустрічі заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зазначив, що завдяки облдержадміністрації в області працює багато пілотних проектів, у тому числі і проекти USAID RESPOND.

«Проект USAID RESPOND працює із Полтавською облдержадміністрацією та неурядовими організаціями з 2013 року. Усі наші проекти спрямовані на досягнення глобальних світових цілей у боротьбі з ВІЛ-інфекцією. Відповідно до поставлених цілей, ми разом із Полтавською облдержадміністрацією прикладаємо великі зусилля. Той проект, про який ми сьогодні говоримо — це наближення послуг тестування, консультування на ВІЛ у закладах ПМСД», - наголосив заступник директора проекту USAID RESPOND Йорік Роман.

«Сьогоднішня зустріч дуже важлива, оскільки за рік на Полтавщині реєструється близько 500 людей з ВІЛ, 100 чоловік від цієї хвороби помирає. Обладнання, яке отримають райони області, надзвичайно потрібне. Воно дасть можливість ефективного виявлення хворих на ВІЛ та їх лікування»,- сказав заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВІЛ #ліки #обстеження #медичні заклади
Оголошення
live comments feed...