В Полтавській ОДА обирали можливого очільника «ідеологічного» департаменту

Засідання конкурсної комісії, на якому визначали, кого рекомендувати голові Полтавської ОДА Валерію Головку на посаду директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, викликало неабиякий інтерес як у ЗМІ, так і у власне громадськості.

На засідання комісії, яке очолив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, зібралося зо два десятки активістів. До слова, останні два місяці (після звільнення колишнього директора Артема Бабака) Департамент не мав очільника. Його обов’язки виконував Юрій Варченко.

Заявки на конкурс подали чотири кандидати: в.о. директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Юрій Варченко, президент Полтавського обласного медіа-клубу Людмила Кучеренко, історик та викладач Олександр Семергей, член громадської ради при ОДА Вадим Штефан. Усі претенденти на посаду попередньо склали письмовий іспит. Далі – співбесіда з членами комісії, під час якої кожен кандидат презентував власну схему розвитку Департаменту. Усе відбувалося під пильним оком ЗМІ та громадськості.

У підсумку – перевагу надали Вадимові Штефану. Саме його концепція щодо роботи Департаменту зацікавила членів комісії найбільше.

—​ Згідно із законодавством, конкурсна комісія лише рекомендує голові ОДА кандидата на посаду. Остаточне ж рішення через три дні оголосить уже сам Валерій Головко, – зазначив перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, що свого часу голова Полтавської ОДА Валерій Головко сформував пул експертів. Найближчим часом вони проведуть аналіз кандидатур і також будуть рекомендувати йому кандидатуру на посаду керівника Департаменту інформаційної діяльності, яка може відрізнятись від тих, що визначила комісія. Але, остаточне рішення залишається за Валерієм Анатолійовичем.

Прес-служба Полтавської ОДА

Полтава ОДА департамент
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі