• Головна
  • Державна фіскальна служба Полтавщини отримала нового керівника
16:52, 5 серпня 2015 р.

Державна фіскальна служба Полтавщини отримала нового керівника

Знайомство нового керівництва з колективом Головного управління ДФС у Полтавській області пройшло в приміщенні ГУ фіскальної служби області. Представив нового керівника фіскальної служби Полтавщини начальник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Василь Андрухів.

Звертаючись до податківців і митників Василь Андрухів відрекомендував виконуючого обов’язки начальника Головного управління Бориса Сидорова. Під час зустрічі він зазначив: „Нині в країні відбувається багато кардинальних реформ, і фіскальна служба не виняток. І саме під час їх реалізації податківці ставлять собі за мету викорінити ті підприємства, які „мінімізують” податки та формують так званні «податкові ями», а сумлінним платникам та малим підприємцям намагаються створити належні умови для ведення бізнесу» - наголосив Василь Андрухів. «Платники податків, заходячи до податкової повинні чітко усвідомлювати важливість сумлінної сплати податків й обов’язкових платежів. Тож, враховуючи професіоналізм фахівців Головного управління ДФС у Полтавській області, я сподіваюся на позитивні результати у майбутньому» - підкреслив Василь Андрухів, акцентувавши увагу на тому, що більшість працівників Головного управління працюють у фіскальних органах області вже понад десять років, тож їх досвід, знання та навички, обов’язково стануть у нагоді під час виконання поставлених завдань.

В свою чергу Борис Сидоров подякував за довіру та відзначаючи основні напрямки своєї подальшої роботи, як керівника фіскальної служби області наголосив, що головне сьогодні, коли в країні запроваджується низка кардинальних реформ: „Це сумлінно ставитися до своєї праці та роботи все необхідне, щоб забезпечити повноцінні та стабільні надходження до бюджетів, які сьогодні вкрай необхідні для виконання державою своїх функцій”.

ДО ВІДОМА:

СИДОРОВ БОРИС ВОЛОДИМИРОВИЧ

Заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області.

Радник податкової та митної справи І рангу.

Працює на посаді та виконує обов’язки начальника Головного управління.

Народився 10 березня 1959 року в місті Рава-Руська Львівської області.

У 1985 році закінчив Дніпропетровський державний університет, економіст; у 2006 році – Дніпропетровський національний університет, юрист.

З 1985 року працює на керівних посадах у фінансових і податкових органах, зокрема на посадах: завідуючого фінансовим відділом міськвиконкому – 2 роки, начальника податкової інспекції – 14 років, заступника голови обласної податкової адміністрації – 6 років.

Нагороджений Почесною грамотою Верховної ради України, нагрудним знаком „Почесний працівник державної податкової служби України”.

Батько п’ятьох дітей, виховує двох онуків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #ДФС #керівник
Оголошення
live comments feed...