• Головна
  • Користувача полтавської локальної мережі затримали за «розшарювання» порно
09:00, 10 листопада 2011 р.

Користувача полтавської локальної мережі затримали за «розшарювання» порно

За розповсюдження відеопродукції з ознаками порнографії у міській мережі порушено кримінальну справу стосовно 37-річного полтавця.

Як наголошують у ВЗГ обласної міліції, розміщення порнофайлів у локальній комп’ютерній мережі в режимі загального доступу прирівнюється до розповсюдження порнографії. Якщо навіть користувач не має на меті отримання прибутку від розміщення у сітці фото- , відео- та кінопродукції порнографічного характеру, але вона є доступною для широкого кола людей, у тому числі для дітей, його дії підпадають під ознаки статті 301 Кримінального кодексу України (розповсюдження порнографічних предметів).

Так за розповсюдження відеопродукції з ознаками порнографії у міській Інтернет-мережі порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 301 Кримінального кодексу України стосовно 37-річного полтавця.

Полтавцю загрожує від 1700 до 5000 гривень штрафу або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.

Оголошення
live comments feed...