• Головна
  • Полтавським рятувальникам закуплять новий одяг і спорядження на мільйон гривень
14:00, 3 серпня 2015 р.

Полтавським рятувальникам закуплять новий одяг і спорядження на мільйон гривень

Завдяки сприянню голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та відповідно до затвердженої від 10 березня 2015 року регіональної програми «Територіальна оборона» було виділено кошти у сумі 1 млн гривень для забезпечення підрозділів Головного управління матеріальними засобами.

Метою Програми є здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення потреб підрозділів силових структур і ДСНС України засобами захисту, предметами речового майна і спорядження, пально-мастильними матеріалами, автозапчастинами, спеціальним обладнанням, іншими предметами життєзабезпечення, повідомили в прес-службі ГУ ДСНС Полтавщини. 

«Кошти в першу чергу підуть на оновлення форменого одягу рятувальників, взуття, елементів бойового спорядження вогнеборців, паливно-мастильних матеріалів тощо. Це дасть можливість співробітникам Служби порятунку більш ефективно та оперативно ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. Хочу подякувати обласній державній адміністрації та депутатському корпусу Полтавської обласної ради за підтримку та своєчасну допомогу рятувальникам Полтавщини», - наголосив начальник ГУ ДСНС області Віктор Дейнега.

Нагадаємо, 16 липня, у багатьох регіонах України і в Полтаві у тому числі відбувся мітинг рятувальників, які вимагали покращити матеріальне забезпечення структур та забезпечити кращі умови праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #рятувальники #одяг #забезпечення
Оголошення
live comments feed...