• Головна
  • Мітинг підприємців біля Полтавської міської ради: подробиці
16:00, 4 листопада 2011 р.

Мітинг підприємців біля Полтавської міської ради: подробиці

Сьогодні, 4 листопада, під будівлею міської ради Полтави, зібрались підприємці з Центрального ринку.

Підприємці  до міської ради прийшли без плакатів  та лозунгів. Вони хочуть, щоб їм дали спокійно працювати і заробляти собі на життя. Для цього їх делегація  пішла на переговори з міською владою. Решта залишилась чекати під приміщенням міськвиконкому. Більшість мітингувальників трохи залякані, оскільки побоювались відповідати на питання журналіста, і не хотіли представлятись.

— Нам не дають працювати, — говорить підприємець Олена Михайлівна. — Ми приходимо на роботу, а контейнера заклеєні. Стоїть охорона. І ніхто не дає нам пояснення. Ми хочемо роз’яснення.

— Ми підприємці з речового ринку «Полімпекс»,  — розповів підприємець, який не забажав представлятись. — Прийшли для того, щоб людей не вводили в оману. Ми не повинні тим, і тим платити. Нехай між собою «Полімпекс» та «Полтава-Сервіс» вирішать хто кому винен. А потім нам сказали кому ми маємо платити. Адже у нас ще не закінчився договір з одним власником, а вже вимагають, щоб ми платили іншому підприємству.

— Ми зібрались, щоб нам дали нормально працювати, — розповіла  учасниця мітингу. — А по-друге, щоб нам не погрожували. Ми заробляємо собі на життя лише  цим.

— Ми не розірвали договір ще з Володимиром Головком, а «Полтава-Сервіс» нас повністю знищує, — говорить Людмила Варченко, підприємець з речового ринку Полтави . – Нам не дають працювати. Тобто, якщо ми не заключимо з ними договір (з КП «Полтава-Сервіс», — прим. авт.), то вони у нас заберуть наші місця. І так уже другий тиждень. Але ж у мене є договір з Головком (керівник СП «Полімпекс» — прим.авт) Я його не розірвала. І згідно закону, я маю повне право працювати. У мене все сплачено, адже я заплатила «Полімпексу». Чому я повинна платити ще комусь? Наш договір закінчиться лише в грудні. У мене старенька мама, сім’я. Це основний мій заробіток. Сьогодні ми хочемо вирішити це питання. Ми вимагаємо, щоб нам просто дали працювати, доки Головко та «Полтава-Сервіс» розберуться між собою. Нам все одно кому платити, хай тільки дадуть нам нормально працювати і годувати своїх  дітей.

Оголошення
live comments feed...