12:19, 23 липня 2015 р.
Хвойні рослини для саду
Смаки власників заміських ділянок різняться, комусь подобаються яскраво квітучі влітку але на зиму скидають листя, інші готові насолоджуватися зеленню дерев цілий рік. Для них природа і селекціонери створили величезний вибір хвойних рослин.
Як вибирати хвойні рослини http://plants-club.ua/shop/roslyny/khvojni.html.
Важливо те якого розміру буде доросле дерево коли воно виросте. Як буде крона дерева впливати на сусідні рослини, чи не буде від неї занадто багато тіні. Раз дерево високе, значить, велика і коренева система. А коріння в момент інтенсивного росту якщо поруч є комунікації або доріжки можуть їх пошкодити. Дерева ділять по висоті на три групи-високорослие- з висотою більше 7 метрів, середнього росту- з висотою від 3 до 6 метрів і чагарники з карликовими хвойними породами.
Друга ознака по якому відбирають хвойні для дачі або заміського будинку-їх декоративність, то чим вони відрізняються від інших дерев хвойної рідні. Це може бути колірний відтінок в хвої, нетрадиційне напрямок гілок, ріст і форма крони. Садова галявина може по периметру бути оточена стрункими високими ялинами а в центрі низькорослий чагарник.
Третя ознака по якому вибирають хвойні рослини- їх призначення. Висаджувати рослини можна для декору, зміцнення грунту або для того щоб створити щільну стіну.
Вибирають рослини і виходячи з розмірів ділянки- на маленькій ділянці не буде виглядати одне велике дерево. А ось композиція з маленьких рослин прикрасить сад.
При виборі рослин орієнтуються на умови для зростання, чи підходить воно для даної місцевості, чи не занадто важкий догляд потрібно йому. Якщо за деревом треба ухажівать- треба оцінити свої сили і можливості, фінансові та фізичні.
Фактори підвищують виживаність хвойних дерев.
Час.
Для дерев найбільш оптимальний час для пересадкі- коли немає зростання, коли не йде обмін речовин. Температура повітря повинна бути вище 0 градусів але нижче 10. З усіх пір року ідеально підходить осінь.
Грунт.
Велика часто хвойних рослин до стану грунту не вимогливі. На родючих землях рослини приживуться і будуть рости.
Правила посадки хвойних дерев.
Якщо саджанець маленький, набувати треба в ємності або з грунтом на коренях. Слід заздалегідь визначити розміри ямок для посадки. Ямку під рослину заповнюють сумішшю родючої глини і гумусу, гною і мінеральних добрив. Якщо часті ветри- біля саджанця забивають кілочки і прив'язують до нього. При покупці вибирають ціле і неушкодженого деревце. Коріння при посадці розправляють і утрамбовують грунт, виробляють полив.
Найважча для саджанця пора- перша зима на новому місці. Треба вжити заходів щоб рослина не засохло і не постраждало від ваги снігу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:16, 7 грудня
7
21:07, 27 листопада
25
live comments feed...