• Головна
  • Юлія Тимошенко на Полтавщині не «сидітиме»
11:02, 2 листопада 2011 р.

Юлія Тимошенко на Полтавщині не «сидітиме»

Голова Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков виключає можливість того, що колишній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відбуватиме строк покарання в Надержищинській жіночій виправній колонії № 65, що в Полтавському районі.

28 жовтня він заявив про це журналістам під час свого відвідування цієї колонії, відповідаючи на запитання, чи не пов’язаний його приїзд до жіночої колонії на Полтавщині з тим, що колишньому главі уряду підшукують найзручніші умови відбуття покарання. Олександр Лісіцков зазначив, що в Надержищинській колонії, справді, створені дуже гарні умови для відбуття покарання жінкам. Але якщо вирок щодо Юлії Тимошенко таки набере чинності, вона на Полтавщині не відбуватиме покарання, бо в цій колонії утримують жінок, які вже не вперше за колючим дротом. А тих, хто вперше відбуває покарання, відправляють до інших жіночих колоній, яких в Україні десять.

В якій саме колонії триматимуть Юлію Тимошенко, якщо апеляційний суд залишить чинним вирок Печерського райсуду Києва, суспільство дізнається одразу, бо з цього таємниці не робитимуть, пообіцяв генерал-лейтенант.

Оголошення
live comments feed...