• Головна
  • Полтавські бібліотекарі зібрали книги для військових частин та госпіталів
13:35, 7 липня 2015 р.

Полтавські бібліотекарі зібрали книги для військових частин та госпіталів

Нещодавно завершилася Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна», в рамках якої бібліотекарі усієї країни і просто небайдужі люди приносили книги, які потім були передані до військових частин та госпіталів.

Національна парламентська бібліотека України, яка була організатором акції, відзвітувалася про підсумки.  "Станом на 07.07.2015 року, отримала звіти від 28-ми співкоординаторів Акції, згідно яких до бібліотек БО, військових частин, військових шпиталів та безпосередньо у зону АТО передано 22952 примірники книг. Участь у Акції взяли 3247 учасників, у т.ч. 1092 бібліотеки та 2086 фізичних осіб (працівники та користувачі бібліотек, автори книг, волонтери)", - йдеться у повідомленні.

Полтавська область була активним учасником акції. До збору книг долучилися 130 бібліотек області. За період проведення заходу Полтавська ОУНБ імені І.П. Котляревського  разом з іншими бібліотеками області зібрали 1393 книги і передали до двох військових частин та Полтавського обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни Полтавської області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бібліотека #Полтавщина #книги #збір #АТО
Оголошення
live comments feed...