• Головна
  • Німці вчитимуть полтавських дітей правилам дорожнього руху
14:58, 25 жовтня 2011 р.

Німці вчитимуть полтавських дітей правилам дорожнього руху

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко зустрівся з делегацією з Німеччини

На засіданні йшлось про можливість виготовлення у Полтавському регіоні спеціалізованої дитячої літератури. Справа у тому, що вже кілька років представники профспілки поліцейських «Gewerkschaft der Polizei» з області Тюрінгена та видавництва «Polpublik» (м. Дольмен) видають брошури для дітей, в яких роз’яснюються правила дорожнього руху.

Розповсюджують ці друковані видання не тільки в Німеччині, а й інших країнах Євросоюзу. Наразі втілити досвід вирішили і в Україні, обравши для цього Полтавську область.

— Чим більше відповідної роботи з роз’яснення правил дорожнього руху буде проводитися на Полтавщині, тим безпечнішими будуть автодороги для наших дітей та й дорослих, — зазначив Віктор Животенко. — Не дивлячись на те, що в області активно ведеться робота щодо виховання у дітей культури дорожнього руху, додаткові заходи ніколи не будуть зайвими. Тому, зі свого боку, я обіцяю, що органи державної влади нададуть всебічну підтримку цій ініціативи і долучать до неї не лише власні структурні підрозділи, а й обласне управління Державтоінспекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...