• Головна
  • Міліціонери, якими 9-річного хлопчика залякувала матуся, допомогли йому повернутися додому
10:30, 25 жовтня 2011 р.

Міліціонери, якими 9-річного хлопчика залякувала матуся, допомогли йому повернутися додому

Минулої суботи, близько другої години ночі, до чергової частини міліції Кременчука надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що в районі вулиці Радянської армії без нагляду дорослих знаходиться маленький хлопчик.

На місце знаходження дитини миттєво виїхали правоохоронці. Наляканий хлопчик зміг назвати лише своє ім’я, а прізвище він не пам’ятав – воно було записане на шкільному зошиті. Спільними зусиллями міліціонери дізналися, що хлопчикові дев’ять років і він навчається у третьому класі. Домашньої адреси дитини не знала, сказала лише, що зібралася в гості до бабусі в селище Піщане.

Протягом наступної доби жодної заяви про зникнення 9-річного хлопчика до міліції так і не надійшло, тож «знахідку» відвезли до дитячого притулку.

Лише через добу до правоохоронців звернулася 45-річна жінка, яка заявила про зникнення сина. На питання правоохоронців, чому вона добу не переймалася долею хлопчика, остання відповіла, що має на утриманні трьох неповнолітніх дітей, кожному з яких вона не може приділяти багато часу, а тому діти ростуть дуже самостійними. Маленький син неодноразово сам їздив до бабусі у віддалений мікрорайон. Однак цього разу заблукав у своєму ж районі й у темряві не зміг зорієнтуватися.

Правоохоронці здивувалися, чому мати не подзвонила і не пересвідчилася, що дитина дісталася до бабусі? Жінка пояснила, що в старенької немає телефону.

З дозволу відповідних служб мати забрала хлопчика додому. Відносно неї правоохоронцями складено адміністративний протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей), що тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також правоохоронців цікавило питання, чому хлопчик, який ходить до третього класу школи, не знає свого прізвища та домашньої адреси. На що мама відповіла, що завжди лякала малого, коли той не слухався, міліціонерами, тому він дуже розгубився, коли побачив на власні очі поруч із собою одразу декількох правоохоронців.

Відтепер дана родина перебуватиме під пильним наглядом кримінальної міліції у справах дітей. Для маленького хлопчика нині слово «міліціонер» асоціюється не з покаранням, а з допомогою. А не надто відповідальній матусі, доведеться постаратися приділяти дітям більше уваги, інакше до неї будуть вжиті більш жорсткі, ніж адмінпокарання, заходи впливу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...