Рівненська поетеса у Полтаві популяризувала автостоп Європою

Відбулася презентація збірки «Семантика наших прикрас».

30 травня у «Арт-Центрі» (вул. Куйбишева, 40) відбулася презентація збірки «Семантика наших прикрас» молодої рівненської поетеси – Вікторії Дикобраз.

Організатором презентації стало незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus». Модерував захід «магнумець» Денис Стерн.

На початку презентації Вікторія запропонувала глядачам переглянути декілька примірників збірки. За словами авторки, варто приділити увагу не лише текстам, а й дизайну «Семантики» – її не менш важливій складовій (кожен розворот в книжці має унікальне оформлення). Пояснюючи назву, поетка зазначила:

– На єдиній парі з історії культури, на якій я була, викладач сказав фразу «семантика цих прикрас». Це словосполучення припало мені до душі і в подальшому, після незначної переробки, стало назвою збірки. Семантика – це наука про значення, а прикраси – всі ті речі, якими ми себе оточуємо – люди, книги, спогади, натільні прикраси. Книга є своєрідною фіксацією значень різних прикрас, які роблять наше життя естетичнішим.

В перервах між декламацією віршів, Вікторія багато розповідала про діяльність молодіжної громадської організації «ЛітератураRV» (дівчина – одна із учасниць та керівник об’єднання). Почавши 4 роки тому з невеличких літературних читань, до яких долучилося лише 8 глядачів, «ЛітератураRV» наразі координує культурне життя Рівного та долучається до організації культурних подій в інших містах Західної України.

Дикобраз також поділилася враженнями від подорожування автостопом та своєї двотижневої мандрівки до Франції. Розповідь наскільки вразила полтавців, що деякі з них пообіцяли власноруч випробувати європейські дороги на міцність вже цього літа.

Кульмінацією заходу став живий діалог з глядачами. Поетка відповідала на запитання та декламувала вірші на прохання публіки. Кожен з відвідувачів презентації мав змогу пригоститися смачними домашніми вафлями, всередині кожної з яких були роздруковані цитати з віршів Вікторії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов