• Головна
  • Працівники ДАІ Чутівського району грабували державу протягом року
17:00, 10 жовтня 2011 р.

Працівники ДАІ Чутівського району грабували державу протягом року

Прокуратура Чутівського району порушила кримінальну справу проти посадових осіб місцевого відділення ДАІ — вони завдали збитків державі в особливо великих розмірах

Як повідомив «Полтавщині» слідчий прокуратури Дмитро Волков, нині у прокуратурі району розслідується резонансна кримінальна справа, порушена згідно з ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу. В нормі закону йдеться про зловживання владою або службовим становищем працівниками правоохоронних органів.

Нині з цього приводу триває досудове слідство. За словами Дмитра Волкова, відповідно до ст. 305 КУпАП відділення ДАІ з обслуговування Чутівського району та АТІ має контролювати виконання постанов про накладення адміністративного стягнення. Але протягом усього 2010 року до районного управління юстиції не надійшло більше 700 протоколів, складених на громадян за порушення правил дорожнього руху. А значить, примусового стягнення коштів за це також не відбулося.

Такі дії працівників ДАІ слідчий прокуратури назвав службовим недбальством і халатністю, а також зазначив, що у результаті до державного бюджету не надійшли кошти від штрафів «у особливо великих розмірах». Точну суму посадовець не назвав, тому що слідство тільки розпочате. Але, як показує журналістська практика, якщо лунає формулювання «збитки державним інтересам у особливо великих розмірах» — йдеться про сотні тисяч гривень.

— Для забезпечення повного, об’єктивного та всебічного встановлення обставин у вказаній кримінальній справі прокурор району звертається до жителів райцентру з проханням прибути до прокуратури Чутівського району (смт. Чутово, вул. Леніна, 24а), які у 2010 році притягувалися до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Прохання мати із собою платіжні квитанції про виплату штрафів, — зазначив Дмитро Волков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...