• Головна
  • Хазяїна полтавського ринку побила охорона його ж ринку
11:03, 6 жовтня 2011 р.

Хазяїна полтавського ринку побила охорона його ж ринку

Власник ТОВ "Укркомторгсервис", полтавський підприємець Віктор Бажан, якому належить ринок "Мотель" в Полтаві, був побитий охоронцями на своєму ж ринку і тепер знаходиться в лікарні.

Повідомлення про цей інцидент викликало підвищений інтерес у громадськості Полтави, оскільки в останні дні місцеві ЗМІ розповідають про конфлікт бізнесмена з новообраним мером Олександром Мамаєм, а також про затвердження потерпілого про те що міська влада здійснює захоплення його ринку.

Підосновою напружених стосунків між міською владою і В. Бажаном стало земельне питання. 30 листопада 2010 року збіг термін оренди земельної ділянки під ринком, і В. Бажану було повідомлено що договір оренди з ним не буде продовжений. Більше того, вже 1 грудня на ринку поміняли охорону: тепер його охороняють представники однієї охоронної фірми з Кременчука, а підприємцям, які мають на ринку павільйони, запропонували укласти новий договір оренди. Але вже не з Бажаном, з Полтавською міськрадою, оскільки ринок вже перейшов в комунальну власність.

Незважаючи на заяви перед журналістами А. Мамая про те, що "з Бажаном він більш-менш домовився", той продовжує стверджувати, що дії влади незаконні.

Начальник відділу по зв'язках з громадськістю УМВС України в Полтавській області підполковник Юрій Сулаев підтвердив "Обкому" факт подачі В. Бажаном заяв в міліцію. У заяві в Жовтневий райвідділ міліції він повідомляє про нанесення йому тілесних ушкоджень охороною ринку "Мотель", в другому, адресованому вже керівництву Полтавського УБОЗ, В. Бажан повідомляє про захоплення представниками міської влади його ринку. У міліції заяви зареєстрували і починають перевірку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...