![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:50, 28 жовтня 2009 р.
З початку року 103 полтавця захворіло на туберкульоз
Це - офійційна статистика, яка свідчить про зменшення виявлених хворих на 37 випадків, у порівнянні з минулим роком. 63% виявлених цього року – непрацюючі та малозабезпечені громадяни. Тому важливим є питання співпраці з міліцією щодо залучення таких осіб на обстеження.
На засіданні профільної Координаційної ради, яке провів начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов, говорили про те, що усього в Полтаві - близько 2 тисяч хворих на туберкульоз. З них 500 осіб - із активною формою.
Непокоїть лікарів той факт, що лише 56% дітей зробили імунологічний тест - реакцію Манту. Справа в тому, що батьки, налякані інформацією ЗМІ про загрозу, яку несуть щеплення, не дають згоди вакцинацію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 25 липня
14:57, 15 липня
2
06:28, 13 липня
00:32, 15 липня
1
16:54, 18 липня
live comments feed...