• Головна
  • Очільник Полтавської міліції відзвітувався про стан злочинності в регіоні
09:29, 1 травня 2015 р.

Очільник Полтавської міліції відзвітувався про стан злочинності в регіоні

Із доповіддю про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності органів правопорядку на території області за 2014 рік виступив головний міліціонер Полтавщини Олег Бех.

Очільник УМВС доповів присутнім про результати роботи міліції у напрямах боротьби з наркозлочинністю, протидії економічним злочинам, викритті злочинів, пов’язаних з розкраданням бюджетних коштів; протидії злочинам у земельній сфері та сфері паливно-енергетичного комплексу.

Також головний міліціонер області наголосив, що в поточному році зросла кількість тяжких та особливо тяжких злочинів. При цьому значно збільшилась і кількість їх розкриття. Тож правопорядок в області міліція забезпечить.

«Хочу запевнити, що завдяки злагодженим спільним діям нам вдається тримати криміногенну ситуацію в області під контролем, розкривати злочини та забезпечувати особисту безпеку громадян», - наголосив присутнім Олег Бех.

Після доповіді депутати та представники громадських організацій мали можливість задати керівнику УМВС питання, які їх хвилюють та отримати на них відповіді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міліція #Полтава #сесія #Бех

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...