• Головна
  • У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО)
18:07, 30 квітня 2015 р.

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО)

29 квітня правоохоронці зімітували надзвичайну ситуацію на території Полтавського професійного ліцею транспорту з метою відпрацювання основних прийомів порятунку та правил евакуації людей.

У тренуванні взяли участь більше 200 учнів та працівників ліцею, а також групи оперативного реагування, до складу яких увійшли працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС та Ленінського райвідділу міліції, вибухотехнічного відділу НДЕКЦ при УМВС, кінологи із собаками та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій області.

Учасники відпрацювали порядок дій у разі надходження на лінію «102» повідомлення про загрозу вибуху. Покроково учні і працівники ліцею виконали необхідні дії після виявлення підозрілого предмету: повідомили про знахідку небезпечного предмету міліцію, залишили приміщення, зібралися на подвір’ї та провели перекличку.

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 1

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 1

У свою чергу оперативні служби здійснили ряд спеціальних заходів із вилучення та знешкодження умовного вибухового пристрою. Зокрема, після ретельної перевірки приміщення ліцею, вибухотехніки обережно вилучили, швидко винесли його за допомогою «технічної руки» за межі навчального закладу та підірвали на території стадіону.

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 2

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 2

Підсумовуючи результати тренування, керівник сектору кримінальної міліції у справах дітей Жанна Ахіджанян відзначила: "У зв’язку із неспокійною обстановкою в країні ми маємо бути максимально обережними, пильними та виваженими у своїх діях. Тим більше, коли мова йде про життя і здоров’я людини. А для цього необхідно знати що робити, швидко і безпомилково орієнтуватися в екстремальній ситуації! Саме шляхом практичного відпрацювання можливо якнайкраще засвоїти порядок дій і правила безпечної поведінки".

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 3

Практичну цінність у навчальній евакуації вбачає і заступник директора з навчально-виховної роботи Микола Тимощук: "У зв’язку із тими подіями, що відбуваються в країні, це дуже актуально. Кожен учень, працівник і, взагалі, кожна людина зобов’язані знати як поступати в даній ситуації".

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 4

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 5

У Полтаві правоохоронці шукали вибухівку на території місцевого ліцею (ФОТО) (фото) - фото 5

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #навчання #технікум
Оголошення
live comments feed...