![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:01, 26 жовтня 2009 р.
На Полтавщині відкрили новий стадіон
У Климівці під Полтавою після реконструкції відкрився стадіон та розширилася база для тренувань і змагань вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Присутніх привітали начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ігор Кислов, голова Ленінського райвиконкому Едуард Рева, керівник обласної федерації футболу Анатолій Дяченко.
Реконструкцію зробили за спонсорські кошти - розміри футбольного поля – 104х66 метрів (були нестандартні розміри – 90х55). Територію стадіону рекультивували та засіяли травою, встановили нові футбольні ворота з сітками та уловлювачами над ними. Під дорогою - труба для подачі води з річки.
Придбали також японський насос для поливання, тример та газонокосарку; відремонтовали роздягальні-вагончики, підведене світло, встановлені лавочки для глядачів. За даними міськради, після відкриття на оновленому стадіоні відбувся перший матч: команд «Молодь» та ДЮСШ «Ворскла» імені Горпинка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...