Ви хочете зробити крок, що наближує до європейських стандартів? Вам подобається думка здобувати освіту за кордоном? Тоді вважаємо своїм обов'язком радити Вам чудову країну, куди стікається потік студентів з України з кожним роком все більше - Польщу! Та не дарма - ця країна створює для своїх студентів найсприятливіші умови для забезпечення самостійного розвитку та здобуття знань. Програма UP-STUDY освіта за кордоном http://up-study.net/uk/ допоможе Вам.

Вчитися за кордоном - це престижно! Це відкриває багато переваг, перша із яких - це європейський диплом! Цей документ визнається усюди, куди б Ви не поїхали і у якій країні не розпочали працювати - усюди! У першу чергу роботодавець дивиться саме на нього. З таким дипломом Ви організуєте себе, як особистість та зможете влаштуватися на найкращу роботу.

Друга перевага, яку дає набування освіти за кордоном - високі навчальні стандарти! Програма європейських ВУЗів використовує різні новітні технології навчання, зовсім іншу навчальну атмосферу та інші навчальні методи - студент вивчає лише те, що йому знадобиться у подальшому кар'єрному житті. Третя перевага - фінансова можливість! Порівняно з навчанням у Києві, навчання у Польщі коштує стільки ж! Також не будемо забувати про отримання стипендії!

Саме четверта перевага найголовніша! Це досвід спілкування з носіями мови та спілкування з людьми з інших країн, що також здобувають освіту в Польщі. Ви можете зустрітися та навіть жити з іспаномовними або англомовними носіями, що зробить процес засвоєння інших мов швидшим та веселішим, особливо якщо Ви опинитесь з ними в одній кімнаті гуртожитку.

Ми, програма UP-STUDY, пропонуємо допомогу у прийнятті рішення, допомогу наших людей вже безпосередньо у Польщі протягом усього навчального періоду.
Дзвоніть нам і домовляйтесь!