• Головна
  • На Полтавщині відшкодовано 2,16 млн гривень втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
14:55, 16 квітня 2015 р.

На Полтавщині відшкодовано 2,16 млн гривень втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва

До бюджетів усіх рівнів Полтавської області з початку року надійшло 2,16 млн грн у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва (з врахуванням заборгованості минулих періодів).

Кошти, що надійшли, використані, зокрема, на інвентаризацію земель – 172,7 тис. грн та на проведення нормативної грошової оцінки земель – 30,9 тис. гривень.

За 3,5 місяця станом на 15 квітня 2015 року у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва підприємцям нараховано 556,3 тис. гривень.

Всього на сьогодні в області обсяг коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва на спеціальні рахунки відповідних місцевих рад, складає 16,19 млн гривень.

 

Довідково:

 

Відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва відбувається у випадку вилучення сільськогосподарських і лісових угідь для цілей, не пов’язаних із веденням сільського та лісового  господарства. Територіальні органи землевпорядної служби затверджують розрахунок розміру втрат, які підлягають відшкодуванню.

Правила обчислення розмірів втрат визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 №1279 “Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Полтавщина
Оголошення
live comments feed...