• Головна
  • У Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання «За профспілки»
14:27, 10 квітня 2015 р.

У Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання «За профспілки»

У Парламенті створили нове міжфракційне депутатське об’єднання «За профспілки».

Його головою став народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін. До об’єднання увійшло ще 6 депутатів. Міжфракційне об’єднання збирається підготувати ряд законів, які захищатимуть права профспілок та їхніх членів, розвиватимуть профспілковий рух і гарантуватимуть трудові права робітників.

«Сьогодні перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про утворення міжфракційного об’єднання «За профспілки». Наразі до нього увійшло 6 народних депутатів з різних політичних сил. Але вступити до нього можуть і інші парламентарі, які поділяють наші цілі. Спільно ми розробимо ряд законів, які гарантуватимуть права профспілок та захищатимуть їхніх членів, зокрема їх трудові права. Ми добиватимемось соціального діалогу між трудовими колективами та державними органами влади. Боротимемось з нелегальним ринком праці», - розповів Сергій Каплін, голова міжфракційного об'єднання «За профспілки».  

До об'єднання «За профспілки» також увійшли Вадим Івченко (ВО «Батьківщина»), Сергій Куніцин («Блок Петра Порошенка»), Юрій Соловей («Блок Петра Порошенка»), Ірина Сисоєнко (Об’єднання «Самопоміч»), Руслан Сольвар («Блок Петра Порошенка»), Олександр Сугоняко («Блок Петра Порошенка»).  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Верховна рада
Оголошення
live comments feed...