• Головна
  • Жінка, сина якої вбили, звинувачує полтавську міліцію в бездіяльності та корупції
13:30, 2 квітня 2015 р.

Жінка, сина якої вбили, звинувачує полтавську міліцію в бездіяльності та корупції

До редакції надійшов лист від Сердюк Ніни Йосипівни, яка мешкає в селі Судіївка Полтавського району. В 2002 році її сина вбили, проте винний так і не покараний. Текст листа ми публікуємо без будь яких правок чи змін:

Міліція з народом, чи міліція з бандитами? 

Згідно рішення Європейського суду з прав людини від 12 березня 2015 року за моєю заявою по справі №61876/08 («Сердюк проти України»). Заяву підготовлено та розгляд її супроводжувався активістами Центру «Солідарність проти корупції» при Полтавській профспілці «Солідарність» під керівництвом Валентина Олексійовича Волошина за що я йому щиро вдячна.

В своїй заяві до Євросуду я звинувачувала правоохоронні органи Полтавщини в бездіяльності по розслідуванню обставин вбивства мого сина, Едуарда Кривоноса в с.Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області в 2002 році, в корупції під час розслідування кримінальної справи та в порушенні ст.2 Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

Європейський суд визнав дії правоохоронців Полтавської області такими, що порушують ст.2 Конвенції і зобов`язав державу Україна сплатити мені 15 Евро за поштові витрати та 8000 евро відщкодування моральної шкоди.

Я неодноразово зверталася вже в останні роки до міліції, в тому числі 4 рази і до першого заступника начальника УМВС в Полтавській області, начальника слідчого управління УМВС України в області Балоня А.Б..

 Мені вже за 70 років, але я зрозуміла, що полтавська міліція - продажна структура. На мою думку, саме Балонь А.Б. очолює корупційну мережу в органах внутрішніх справ Полтавщини. Він обіцяє, стверджує, що вони знають, хто вбив мого сина і скоро його затримають. І так 13 років. В той же час вбивцю знає все село. Потім, очевидно, після отримання чергового хабара, я отримую чергову відповідь про те, що «слідство триває». 

В такому випадку я на сто відсотків переконана, така людина, як Балонь А.Б. не може бути першим заступником начальника міліції області. На мій погляд, що його місце в іншому закладі, але аж ніяк не на керівній посаді.

Прошу розглянути моє повідомлення стосовно Балоня А.Б., і надати матеріали кримінальної справи та рішення Європейського суду з прав людини до прокуратури Полтавської області для порушення кримінального провадження стосовно Балоня. 

На даний час мною підготовлена чергова заява до Європейського суду з прав людини. Не сумніваюсь, що рішення буде на мою користь. Але я обурена тим, що шкоду відшкодовує держава, тобто прості громадяни-платники податків.

Держава розплачується за корупційні дії правоохоронців коштами платників податків, тобто нашими коштами. Самі ж корупціонери отримали кошти від злочинців за закриття кримінальної справи, підвищення по службі від держави і продовжують займати високі посади в правоохоронних органах області.

Вважаю, що такі випадки не повинні пройти мимо комісій по проведенню люстрації згідно Закону України «Про очищення влади». 

2 квітня 2015 року Сердюк Н.Й.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лист #Полтавська міліція #корупція #бездіяльність
Оголошення
live comments feed...