
09:49, 27 березня 2015 р.
На Полтавщині дитина отруїлася ліками
В даний час вона знаходиться у лікарні.
Як повідомили у ДСНС України в Полтавській області, вчора, 27 березня, до реанімаційного відділення дитячої міської лікарні Кременчука госпіталізована дитина з діагнозом «медикаментозне отруєння».
Стан потерпілого - середньої тяжкості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
17:30
10 червня
Спецтема
Оголошення
15:17, 29 травня
9
10:14, Вчора
10:27, 9 червня
14:02, 30 травня
13:06, 30 травня
2
