• Головна
  • В 21 столітті полтавці продовжують віддавати кровні за «зняття порчі»
14:05, 18 березня 2015 р.

В 21 столітті полтавці продовжують віддавати кровні за «зняття порчі»

Сьогодні під час прес-конференції з журналістами, Роман Іващенко розповів, що, незважаючи на розвиток технологій і обізнаності суспільства, одним з найпоширеніших видів шахрайства являється «зняття порчі» чи «обмін грошей на купюри нового зразка».

Близько 60% від усіх зареєстрованих шахрайств належить шахраям «старої» школи. За словами правоохоронця, найчастіше «знімають порчу» цигани. Своїми жертвами вони обирають переважно дітей 8-11 років, яких зупиняють поблизу шкіл чи в спальних районах міста. Дітям розповідають, що над їх родиною висить страшне прокляття і позбутися його можна лише очистивши певні речі з квартири.

Діти зазвичай вірять страшним розповідям циган і погоджуються винести «прокляті» речі для очищення. Переважно «проклятими» є гроші, прикраси, телефони та побутова техніка. Провівши певний обряд над речами, шахраї відволікають дитину і тікають з награбованим.

Окремим видом шахрайства є обман людей під виглядом працівників соціальних служб, які пропонують обміняти гроші на купюри нового зразка. Найчастіше від такого потерпають одинокі літні люди.

Тож правоохоронці закликають громадян бути обережними, щоб не потрапити на вудочку шахраїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавці #шахраї #цигани #порча
Оголошення
live comments feed...