• Головна
  • "Полтаванафтогазгеологія" просить суд зобов'язати "Надра України" приєднати компанію до себе
08:20, 21 жовтня 2009 р.

"Полтаванафтогазгеологія" просить суд зобов'язати "Надра України" приєднати компанію до себе

Дочірня компанія Національної акціонерної компанії "Надра України" - "Полтаванафтогазгеологія" (ПНГГ) звернулася з позовом до Господарського суду Києва з вимогою зобов'язати НАК провести реорганізацію ПНГГ шляхом приєднання.

Зокрема, суд на початку жовтня відкрив провадження в справі, прийнявши позовну заяву до розгляду. Відповідно до повідомлення Міністерства охорони навколишнього природного середовища, у чийому веденні перебувають "Надра України", 14 жовтня відбулася зустріч представників Кабінету Міністрів, Мінприроди й керівництва НАК із працівниками ДП "Полтавнафтогазгеологія".

У ході наради обговорювалася критична ситуація, яка склалася на підприємстві. Представники ПНГГ передали вимоги трудового колективу в Кабмін. У ході зустрічі також було озвучене рішення Мінприроди про реорганізацію "Полтаванафтогазгеології", а також ішла мова про правові аспекти передачі майна підприємства й проблеми щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Яким чином буде проводитися реорганізація, у повідомленні не уточнюється.

НАК "Надра України" створена указом Президента 14 червня 2000 року для підвищення ефективності управління підприємствами галузі геології й розвідки надр. 100% акцій компанії закріплені в держвласності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...