![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:43, 12 березня 2015 р.
У Лубнах правоохоронці затримали двох неповнолітніх грабіжників
Неподалік залізничного вокзалу у місті Лубни двоє молодиків вирвали сумочку у 46-річної мешканки Миргородського району. У сумочці потерпілої були документи, два мобільних телефони та інші особисті речі. Зловмисники втекли з місця скоєного, завдавши шкоди у понад 1500 гривень, про це повідомила Олена Якимець, інспектор по роботі з населенням Лубенського МВ УМВС.
В ході проведених оперативно – розшукових заходів працівники карного розшуку Лубенського міськвідділу встановили осіб, підозрюваних у скоєнні грабежу.
Ними виявилися двоє 17 – річних товаришів, які проживають на одній вулиці міста і вже мали проблеми із законом.
Слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (Грабіж), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...