Полтавські обласні депутати знову зібрались разом. Як це було (ФОТО, ВІДЕО)

Відбулась позачергова сесія обласної ради 6-го скликання.

Сьогодні, 10 березня, у залі засідань обласної ради відбулась 27 за ліком позачергова сесія облради 6-го скликання, на яку було винесено 14 питань.

Забігаючи наперед зазначимо, що сесія пройшла набагато спокійніше за попередню. Депутати прийняли практично весь порядок денний, однак про все по порядку.

Друкований удар

img_3515_142600153636

Напевно кожна людина, яка вранці заходила у будівлю, де мала проходити сесія, чи проходила повз неї, отримала у руки свіжий примірник "Останнього бастіону", який сьогодні став головним друкованим виданням депутатів. Автор цих рядків не став виключенням з правила, тому що не тільки отримав свіжий примірник видання біля ОДА, а й ще вранці вийняв зі своєї поштової скрині відразу три "ОС".

Все за планом

img_3769_142600162578

Перші шість питань з порядку денного депутати прийняли практично автоматично. Найголовніше з прийнятого - на «територіальну оборону» було виділено 7 мільйонів гривень, а Гадяч (якщо нардепи не будуть проти) незабаром може стати містом обласного значення.

Голова Полтавської обласної ради: сім мільйонів підуть на підтримку військових та санітарної роти.

Перші неприємності

img_4147_142600183926

Вперше зайшла коса на камінь на питанні "про Положення про оплату праці керівників підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області". Результат - 48 "за", 3 "проти" та "5".

"Питання не було прийняте по простій причині - мала кількість депутатів у залі знаходилася в той час", - виправдовувався після завершення сесії голова облради Петро Ворона.

І справді, цього разу у сесії прийняло участь лише 76 депутатів зі 118-ти.

Голова Полтавської обласної ради: Депутатів у раді має бути значно менше.

Газова проблема

img_3981_142600173422

Найскладніше йшли справи з "газовим пакетом" - група положень та змін, які лише з другої-третьої спроби практично "продавлювались" крізь депутатів.

"Ми з вами зараз маємо знайти якийсь компроміс, аби рухатися далі. Енергетична безпека країна зараз дуже важлива. Якщо не будемо купувати у своїх, то будемо знову купувати у Росії за ще більшою ціною", - зазначив у своєму зверненні до залу губернатор Полтавщини Валерій Головко.

Слова представника влади подіяли - потрібні рішення таки були прийняті.

Полтавський губернатор: Був знайдений компроміс у газовому питанні.

Зазначимо, на сесії були присутні народні депутати Юрій Бублик та Андрій Река.

До вашої уваги відеоогляд сесії, підготовлений 0532.ua.

Авторський фоторепортаж з місця події - у галереї сайту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов