• Головна
  • Юлія Іщейкіна звернулася до журналістів Полтави після поширення неправдивої інформації про "виселення" спортивної секції
20:10, 10 травня
Надійне джерело

Юлія Іщейкіна звернулася до журналістів Полтави після поширення неправдивої інформації про "виселення" спортивної секції

Юлія Іщейкіна

Юлія Іщейкіна

 Упродовж всього минулого тижня у ЗМІ поширювалася інформація про «виселення» секції з підвального приміщення, що на проспекті Віталія Грицаєнка, 21. На власній Facebook сторінці Юлія Іщейкіна прокоментувала ситуацію та зазначила, що те, що писали Полтавські ЗМІ є неправдивою інформацію.

"Етичний кодекс українського журналіста гарантує право громадськості на повну та об’єктивну інформацію про факти та події.  Ваше завдання — забезпечувати рівноцінне висвітлення думок всіх сторін, а не лобіювати інтереси окремих осіб", - написала вона.

Згідно з її слів, за умовами договору, який був підписаний з ФОП, власниця має повідомити про «зміну планів» щодо оренди за 60 днів. Що й відповідно зробили власники приміщення.

"Є відповідні документи, які засвідчують цей факт. Тобто відносини між підприємцями носили суто комерційний характер. Секція сплачувала за орендовану площу майже в 4 рази менше (!) ринкової вартості. При розцінках «нещасного» клубу — 300 грн за 1 Заняття !), тобто «на шару»", - йдеться в повідомленні.

Також коментуючи ситуацію у себе в пості Юлія Іщейкіна додала, що єдиною причиною, пов’язаною зі «зміною планів», був заздалегідь запланований ремонт підвального приміщення, про що секція була завчасно попереджена.

Наостанок вона звернулася до журналістів з проханням виконувати свою роботу добросовісно та закликала бізнес об'єднатися та підтримувати один одного, щоб негайно припинити діяльність корупційних схем у Полтаві.

Юлія Іщейкіна звернулася до журналістів Полтави після поширення неправдивої інформації про "виселення" спортивної секції, фото-1

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#секція #Юлія Іщейкіна #секція #брехня
Оголошення
live comments feed...