• Головна
  • Зупинка потягу джипом коштує недорого
14:01, 19 жовтня 2009 р.

Зупинка потягу джипом коштує недорого

Кременчуцький суддя, який два тижня своїм автомобілем тому "зупинив" на залізничному переїзді у Крюкові на три години потяг "Харків - Одеса", вже компенсував нанесені залізниці збитки.

Натомість, кримінальну справу за фактом зупинки потягу відкрито не буде. "Суддя заплатив за ремонт локомотиву 810 гривень.

Причини для відкриття кримінальної справи в цьому випадку немає, бо немає постраждалих. Жодний пасажир зупиненого суддею потягу зі скаргою не звертався", - зазначили газеті в Крюківському районному суді.

Твердження співрозмовника з цього приводу - загалом справи проти судів, якщо є відповідні підстави у вигляді криміналу, розглядає лише Верховна Рада та Президент. "В даному ж випадку нічого такого немає.

Суддя який виїхав на колію поперед пасажирського потягу й так отримав значні збитки. Дорогий імпортний автомобіль розбито, а за ремонт деталей тепловоза він заплатив", - висновок з оприлюдненого: незабаром служитель Феміди Крюківського району знову приступить до виконання своїх обов'язків. Серед яких між іншим, винесення справедливого покарання водіям, які утворюють різні аварійні ситуації на дорогах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...