• Головна
  • Шахраї грабують квартири під приводом перевірки лічильників
14:19, 19 жовтня 2009 р.

Шахраї грабують квартири під приводом перевірки лічильників

До чергової частини Октябрського райвідділу міліції Полтави почали звертатися громадяни із заявами про крадіжки, що були скоєні невідомими. Правоохоронці одразу визначили спільну деталь, яка повторювалася кожного разу при скоєнні злочину. Шахраї дзвонять у двері, представляються працівниками комунальної служби і, під приводом перевірки лічильника, заходять до квартири. Поки господар шукає документи на лічильник, псевдо-працівник починає нишпорити по кімнатах та підбирати все, що “погано лежить”. Наприклад, квартиру одинокої бабусі обібрали, поки та шукала документи та відволіклася у іншу кімнату. Чолов'яга взяв сумку з грошима у сумі 1500 гривень та пішов геть.

Коли бабуся зрозуміла, що у її квартирі побував злодюжка, було вже пізно, останнього вже й слід простив.

Правоохоронці нагадують, що пильність потрібно проявляти навіть удома, уважно ставитися до всіх невідомих осіб, які заходять до вашого під'їзду, дзвонять у квартири під різним приводом (пошук найманого житла, пошук знайомого чи знайомої, або під приводом соціального чи комунального працівника). Вимагайте від осіб назватися та пред'явити документи. Якщо людина веде себе підозріло чи його документи викликають сумніви – терміново повідомте про такого візитера правоохоронцям. Не відкривайте двері квартири і в жодному разі не впускайте у приміщення незнайомців, не пересвідчившись, що він дійсно є працівником соціальної чи комунальної служби. Пам'ятайте, що у справжнього працівника комунальної служби має бути посвідчення особи, а також бланк розпорядження на виконання робіт, затверджений керівництвом тієї установи, від якої він прийшов.

У разі, якщо Ви володієте будь-якою інформацією з приводу осіб, що таким чином намагалися зайти у квартиру, або самі стали жертвою від таких протиправних дій, терміново телефонуйте до міліції за номером 56-09-51 або 102.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...