• Головна
  • Нафтогазу хочуть передати 12 ліцензій на родовища до 2010 року
11:39, 15 жовтня 2009 р.

Нафтогазу хочуть передати 12 ліцензій на родовища до 2010 року

Міністерство охорони навколишнього природного середовища сподівається, що процес передачі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" 12 спеціальних дозволів (ліцензій) від НАК "Надра України" завершиться до кінця 2009 року. Про це повідомив журналістам міністр охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчук. "Зобов'язаний сказати, що цей процес повинен бути завершений до кінця року. Я налаштований саме на це", - сказав він, додавши, що процес передачі може затягтися у зв'язку із судовими розглядами.

Філіпчук повідомив, що тепер міжвідомча робоча група, створена урядом, працює над правовими аспектами передачі ліцензій. "Міжвідомча робоча група відпрацьовує всі юридичні аспекти, у тому числі пропозиції, які надійшли від іноземних інвесторів", - сказав міністр.

Філіпчук додав, що для того, щоб не виникло юридичних розбіжностей, міжвідомча група повинна вивчити всі юридичні аспекти по кожній з ліцензій і прийняти зважене рішення.

Раніше Кабінет Міністрів передав Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" для геологічного вивчення й дослідницько-промислової розробки 12 нафтогазових родовищ. Про це сказано в розпорядженні уряду № 1095 від 26 серпня. Ці ділянки передані за пропозицією Міністерства охорони навколишнього середовища без проведення попереднього аукціону. Так, уряд передав на розробку "Нафтогазу" строком на 20 років Сахалінське нафтогазове родовище (Харківська область), а також строком на 5 років газові родовища - Прирічна площа (Полтавська область) і Золочевський блок Юліївського родовища (Харківська область). Крім того, на п'ятирічний строк НАК передані такі нафтогазові родовища: Пирківська площа (Полтавська область), Загорянське родовище (Полтавська й Сумська області), Монастирецька й Бітлянська площі (обидві - Львівська область), Красноїльське родовище (Чернівецька область), Південно-Сиваська ділянка, Пришляхове родовище, Ковельненська й Керлеутська площі (усі - Крим).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...