![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
13:51, 14 жовтня 2009 р.
Вихованці ДЮК демонстрували козацьку завзятість
У Київському районі Полтави в дитячо-юнацькому клубі «Олімп» відбулося спортивне свято «Ми роду козацького діти», присвячене Дню українського козацтва.
У змаганнях взяли участь 30 вихованців ДЮК. У програмі заходу були естафети, конкурси та вікторини. У цікавій та напруженій боротьбі визначились переможці.
Перше місце виборола команда ДЮК «Вогник». Друге місце – команда ДЮСК «Половки». Третє місце – команда ДЮСК «Олімп». Переможців змагань нагородили грамотами та солодкими призами від Київської районної в м. Полтаві ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...