Як полтавцям вберегтися від порношахраїв

Уважність - головний чинник безпеки.

У всесвітній мережі активізувалися так звані "псевдомвсники", які з легкістю можуть заблокувати ваш комп'ютер та вимагати гроші за його розблокування.

Щось подібне сталося у грудні з полтавкою Мариною.

"Я шукала для мами рецепт приготування суші, натомість отримала повідомлення, що мене заблокували правоохоронці. До того ж мене звинуватили у перегляді та розповсюджені порнографії, чого я не робила. У повідомленні вказувалося, що потрібно оплатити штраф у розмірі 1500 гривень", - розповіла жінка.

У обласній міліції розповіли, що саме за такою схемою діють шахраї.

"По-перше, якщо вимагають гроші - це 100% шахрайство. По-друге, ні в якому разі не потрібно перераховувати гроші, а треба негайно повідомити про випадок у найближчий райвідділ міліції, тому що у розкритті подібних справ активно допомагають працівники сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС. Головне - звертатися миттєво, бо зволікання часу на руку зловмисникам, - розповідає прес-офіцер обласної міліції Юрій Сулаєв.

До речі, за словами потерпілих аби розблокувати комп'ютер у подібному випадку достатнього його просто перегрузити.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов