Полтавську молодь запрошують досліджувати проблеми міста

«Інститут Аналітики та Адвокації» започатковує проект «Інститут громадської думки» і запрошує молодь до участі у ньому.

Мета проекту — з’ясувати актуальні для полтавців проблеми шляхом соціологічних досліджень.

Участь громади у прийнятті соціально-значущих рішень — необхідна умова для конструктивного діалогу між владою та громадянами. Для цього потрібно з’ясувати актуальні питання, важливі для більшості. Найбільш ефективний інструмент для цього — дослідження громадської думки.

Проект буде мати декілька напрямків. По-перше, його учасники будуть досліджувати думку населення щодо подій та явищ, які відбуваються у різноманітних сферах суспільного життя у межах міста, країни і світу в цілому. По-друге, за результатами досліджень будуть визначатися нагальні потреби громадськості.

Крім того, одним із напрямків проекту – з’ясувати думки громадян з приводу прийнятих владою рішень, дослідження настроїв суспільства стосовно її роботи. За отриманими результатами експерти будуть аналізувати проблеми міста і надавати рекомендації для їх ефективного подолання. Це дозволить державним органам оперативно реагувати на свої недопрацювання.

Для того, щоб прийняти участь в проекті, потрібно надіслати резюме та мотиваційний лист до 16.12.2014 року включно на електронну адресу: iaa.ukraine@gmail.com.

Безымянный-1
9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов