• Головна
  • До 4 серпня держслужбовців області перевірять на корупційні діяння (ФОТО)
16:58, 2 серпня 2011 р.

До 4 серпня держслужбовців області перевірять на корупційні діяння (ФОТО)

Сьогодні на нараді в Полтавській ОДА перед держлужбовцями поставили завдання відзвітуватися про дії, які можуть розцінюватись, як корупційні.

«Ми перевіряємо частину інформації, яка потрібна для проведення спецперевірок, - пояснив начальник Управління державної служби Головного управління державної служби в Полтавській області Олександр Черчатий.

- Тобто на предмет суміщення роботи державного службовця з іншими видами діяльності,  наявність близьких осіб у підпорядкуванні держслужбовця, та наявність корпоративних прав (чи є держлужбовець засновником того чи іншого підприємства)».

Заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко заспокоїв присутніх: «Ми повинні поставитись до цієї перевірки спокійно.

Треба розуміти, що це не пошук крайнього. Навпаки - намагання унеможливити  покарання у випадках коли держлужбовець, можливо, й сам не знає, що має якесь підприємництво зареєстроване тощо.

Можливо, спадщина в кого яка є, і це не врегульовано із законодавством про держслужбу».

В облдержадміністрації перед звітом усіх держслужбовців зобов'язали написати заяви, що вони не заперечують проти виконання ними «Закону про Державну службу» та антикорупційного законодавства.

Оголошення
live comments feed...