• Головна
  • В Полтаві з’явиться мобільна амбулаторія для профілактики ВІЛ/СНІДу
11:53, 3 грудня 2014 р.

В Полтаві з’явиться мобільна амбулаторія для профілактики ВІЛ/СНІДу

3 грудня відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Полтавським обласним центром профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом та неурядовими організаціями, що працюють у сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

Полтавщина – одна із 12-ти областей, яка отримала переобладнаний мікроавтобус «IVECO Daily» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» для подальшої роботи з профілактики ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів та інших соціально небезпечних хвороб серед найуразливіших верств населення.

Мобільна амбулаторія працюватиме по м.Полтава та в містах області за попередньо підготовленим графіком. Її робота буде включена в обласну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

Таким чином, завдяки консолідації зусиль медиків Полтавського обласного центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом та неурядових організацій вдасться охопити профілактичними послугами більше представників груп ризику у різних районах Полтавщини.

«Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу залишається гострою саме у районах. У Полтаві механізм співпраці є налагодженим, у районах ситуація гірша. Робота мобільної амбулаторії – це не лише проведення тестування у більшому об’ємі, але й оперативний, якісний супровід людей з позитивним результатом і наближення якості надання послуг на рівні обласного центру», – зазначив виконавчий директор БО «СВІТЛО НАДІЇ» Максим Демченко.

IMG_3049[1]IMG_3042[1]
IMG_3045[2]IMG_3044[2]
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свтіло надії #Полтава #СПИД #ВИЧ #амбулатория
Оголошення
live comments feed...