• Головна
  • З 1 вересня усі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати Музей Анатолія Кукоби
15:23, 27 липня 2011 р.

З 1 вересня усі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати Музей Анатолія Кукоби

Минулого тижня полтавці, керівництво міста та друзі вшановували пам’ять п’ятикратного міського голови Полтави Анатолія Кукоби відкриттям музею його імені у приміщенні Фонду захисту та підтримки талановитих дітей. Пройшло півроку від того дня, як Анатолій Тихонович пішов з життя, та його добрі діяння пам’ятають не тільки у рідному місті, а й далеко за його межами.

— До мене особисто зверталися представники багатьох громадських організацій, керівники підприємств та звичайні люди, щоб ми створили музей, — розповідає дружина екс-мера Віра Кальник. — Люди й до сьогодні приходять і говорять слова вдячності. Анатолій Тихонович був людиною слова, нікого не оминав своєю увагою, за це його любили й поважали не тільки у Полтаві, а й на державному рівні. Біля дому завжди вже з 6-ї ранку чатували на нього відвідувачі, і він усіх слухав, переймався їхніми проблемами.

Серед експонатів музею обласні та державні нагороди, подарунки, особисті речі (його телефон, окуляри, особистий годинник, запасна книга, одяг, який лишився в офісі). Кожна річ була дорога Анатолію Тихоновичу, з кожною пов’язувала своя, особлива історія. Нічого не змінювали організатори музею у робочому кабінеті Анатолія Кукоби, де він допомагав талановитим дітям, а в кімнаті для відпочинку розмістили безліч музейних експонатів.

Анатолія Кукобу п’ять разів народ обирав очільником міста, понад 20 років керував Фондом підтримки талановитих дітей, робив добрі справи. Тому й заслуговує на увіковічення його життя та діяльності. Адже, подивившись експонати музею можна реконструювати всі основні події його життя, на благо рідного міста та держави.

— Я постійно як виборець слідкував за діяльністю Анатолія Тихоновича, — наголошує нинішній Полтавський міський голова Олександр Мамай, — аналізував його діяльність, щоб збагатити свій досвід. Анатолій Тихонович не просто багато часу присвячував нашому місту, а віддав йому своє життя. Він залишив нам спадок — прекрасно розвинуте місто та Фонд підтримки дітей, тому треба продовжувати його починання. Хотілося, щоб така людина ще жила і працювала. Мені не вистачає його як наставника, як помічника.

Вже з 1 вересня усі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати Музей  Анатолія Кукоби, ознайомитися з фотографіями, зазирнути у таке недавнє минуле, згадати Анатолія Кукобу. Адже, опинившись там, можна відчувати дух натхненної людини, побачити на-
очно його діяльність та зробити висновки — саме так потрібно жити, ставитися до своїх обов’язків і любити свій рідний край, жити та творити на благо іншим.

— Побувавши на відкритті музею, ми повернулися у часи Анатолія Тихоновича, — ділиться враженнями заступник голови обласної ради Володимир Марченко. — І таке враження, що він залишається поруч. Хочеться сказати слова вдячності дружині Анатолія Тихоновича Вірі Пантелеймонівні, адже важливість цієї події для нас та нащадків зрозуміємо з плином часу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...